Google Fit měsíční výzva: Zapojte se do cvičení s Googlem

google fit mesicni vyzva novy rok

Dnes odstartovala speciální měsíční výzva pro nové i stávající uživatele Google Fit. Mnoho lidí si jako každý rok dalo novoroční předsevzetí. Jedno z nejčastějších předsevzetí je více sportování, běhání apod. Problém je ale v tom, že mnoho lidí to během prvního měsíce vzdá. S tímto problémem chce Google pomoc.

Google Fit nabízí speciální měsíční výzvu

Pro aktivaci této výzvy si stačí nainstalovat aplikaci Google Fit, kterou naleznete na Google Play. Stahovat a instalovat ji můžete zdarma. Aplikace vás následně bude povzbuzovat k pohybu. Využívá se již nové hodnocení Google Fit, které bylo odhaleno před několika měsíci. Tento způsob hodnocení využívá Heart Points (Kardio body) a Move Points (Minuty v pohybu).

Kardio body získáte za aktivitu náročnou na srdeční činnost. Patří sem rychlá chůze, běh, plavání, posilování nebo tenis. Minuty v pohybu získáte kdykoli, když se budete hýbat. Patří sem jóga, tanec, práce na zahradě i úklid doma. Pokud půjdete pěšky, získáte minutu v pohybu za každých 30 kroků, které ujdete během 60 sekund.

První den musíte získat alespoň 25 bodů. Zároveň společnost Google nabídla několik tipů na to, jak dobře získat potřebné body v tomto zimním období. Může jít o sáňkování, odhrnování sněhu, parkování dál od místa určení, lyžování, snowboardování apod. Aby se tyto aktivity započítaly, musíte mít telefon nebo třeba Wear OS hodinky u sebe.

Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Zapojíte se do měsíční výzvy Google Fit?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)