Nejen v mobilu. Google Duo chystá skupinové videohovory i na webu

google-duo-skupinove-konverzace-na-webu

Vývojáři oblíbeného videochatovacího komunikátoru Google Duo si pro jeho uživatele připravili další významnou novinku. Poté, co služba nedávno ohlásila dostupnost úplně zdarma a současně možnost spojení více uživatelů ve skupině, přichází varianta hromadné komunikace i do webové verze. V mobilních aplikacích Google Duo pro Android a iOS jsou skupinové konverzace dostupné již přes rok. Od jejich zavedení bylo maximem 8 lidí při jednom spojení. Zhruba před dvěma týdny ale firma zvedla strop s ohledem na situaci s koronavirem a posilující konkurenci na dvanáct účastníků.

google duo skupinove hovory

Google tvrdí, že skupinové konverzace přijdou na web komunikátoru Duo během pár týdnů. A to v první vlně v rámci vydání nové verze prohlížeče Chrome. Nyní je možné na webu duo.google.com navázat spojení pouze mezi dvěma uživateli. Mimo tuto novinku si vývojáři připravili také nové funkce pro mobilní aplikace. V rámci tzv. Family Módu půjdou při videochatování používat efekty, filtry a rámečky. Podobně jako je nyní možné třeba ve Facebook Messengeru.

Google Duo
Google Duo

Bude se vám hromadné konverzace na webu Google Duo hodit?

Zdroj: CNET

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)