Google Docs aktualizován. Nyní podporuje soubory Microsoft Word [APK ke stažení]

OCM-devices

Pár dní zpět jsme vás informovali o celkem překvapivém kroku ze strany Google a to stažení aplikace Quick Office, která jako jediná aplikace od Google uměla otevřít a pracovat s dokumenty, které mají koncovku .docx. Google přislíbil, že veškeré funkce z této aplikace integruje do stávajících aplikací a to se také nyní stalo. Google Docs dostává velký update, který zahrnuje podporu souborů s koncovkou .docx. V aplikaci máte nyní možnost tento soubor nejen upravit ale také vytvořit.

2014-07-01 22.47.17

Google Docs se změnil opravdu k nepoznání. Update se totiž netýká pouze podpory Word dokumentů, nýbrž i uživatelského prostředí. Další změnou je potom design aplikace, který se již přiblížil novému standardu Material Design. Můžeme si tak například všimnout kulatého tlačítka v pravém dolním rohu pro vytvoření nového dokumentu.

2014-07-01 22.47.41

Aktualizaci Google Docs si můžete stáhnout skrze odkazy níže, které poskytl server AndroidPolice a případně vyzkoušet i na systému Android L. Podporované jsou všechny telefony s Androidem 4.0+.

APK ke stažení:

Jste rádi konečně za podporu i Microsoft .docx souborů?

Zdroj: androidpolice.

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)