Google Disk obdrží nový design. Vycházet bude z Gmailu

novy design google disk g suite

Minulý měsíc jsme se dočkali velkých designových změn v Gmailu. Včera večer Google nečekaně odhalil, že podobné změny přichází i do Google Disku. Nový design bude nejprve dostupný pro majitele G Suite účtů. Změn nicméně není tolik, jako třeba právě u Gmailu.

Nový design Google Disku přijde již brzy

Google při oznámení vypíchl hned několik novinek. V levém horním rohu se nově u G Suite účtů nachází logo Google Disku, pokud používáte G Suite účet a máte v něm logo firmy, tak se bude zobrazovat v pravém horním rohu.

novy design google disk

Tlačítka nastavení a pomoc se přemístila do stejného řádku jako vyhledávací lišta. Pozadí Google Disku již není šedé, ale bílé. Tlačítko přidat zmizelo, místo něj bude tlačítko “Nový”, které můžeme znát již z redesignu Gmailu. Změnil se také font.

novy design google disk zmeny

Tento design se již postupně začal uvolňovat, zároveň ale Google prozradil, že to chvíli bude trvat. Na redakčních účtech jsme jej prozatím neobdrželi, nicméně Google zveřejnil alespoň screenshoty, takže se můžeme podívat na to, jak nový design Google disku vypadat bude.

Google Drive
Google Drive

Jak se vám líbí nový design Google Disku?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)