Google Diktafon má svůj vlastní web. Postará se i o zálohu nahrávek

Google diktafon webová verze

Telefony Google Pixel jsou mimo jiné známé tím, že do nich americká firma vkládá exkluzivní funkce a aplikace. Takové, které se majitelům jiných telefonů dostávají buď ze zpožděním, nebo se je ostatní vývojáři snaží napodobit. Mezi takové nástroje patří například i aplikace Diktafon, která je nicméně za určitých podmínek dostupná i pro jiné mobily. Teď byla navíc oficiálně spuštěna webová verze nástroje Google Diktafon, která umožňuje pohodlnější procházení nahrávek na počítači.

webová verze Google DIktafon screen

Existence této stránky, nacházející se na adrese recorder.google.com, je praktická nejen z důvodu zálohy pořízených audiozáznamů a textových přepisů, ale i díky sdílení v dalších zařízeních se stejným Google účtem. O nahrávky je dokonce možné se podělit i s jinými lidmi. Zálohování je přitom zcela na uživateli, klidně si může soubory ponechat jen v mobilu.

Recorder
Recorder

Webová verze spolupracuje s aplikací Google Diktafon od verze 2.2. Pixel telefony ji mohou získat standardně z Obchodu Play. Majitelé jiných smartphonů ji mohou zkusit stáhnout a nainstalovat třeba z APK Mirror.

Jak často pracujete s audio poznámkami?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)