TOPlist

Google Diktafon z Pixelu 4 zamíří také na starší Pixely

google diktafon pixel 4 starší pixely

Google Pixel 4 disponuje mnoha unikátními funkcemi, mezi které patří také vylepšená aplikace Diktafon, která umožňuje audionahrávku mluveného slova převést do textové podoby. Telefon k tomu využívá procesor, nic není počítáno nikde na cloudu a vše tedy funguje také offline. Google včera oznámil, že se tato funkce dostane také do starších Pixelů.

Introducing a New Kind of Audio Recorder

Introducing a New Kind of Audio Recorder

Na sociální síti Reddit včera Google oficiálně potvrdil, že se novinka dostane také na starší Pixely. Aplikace umí kromě převodu slova také vyhledávat v nahrávkách což znamená, že pokud budete chtít rychle vyhledat konkrétní nahrávku, stačí do vyhledávače zadat slovo, které jste v ní zmínili. Aplikace dokonce rozezná, kdy se v nahrávce nemluví, ale například hraje hudba a tento hlas v hudbě nezaznamená. Pouze ukáže, že hraje hudba.

google diktafon na starší pixely

Google zatím nesdělil, kdy se vylepšený Diktafon na starší Pixely dostane. Některé spekulace však hovoří o konci roku. Na sto procent bude ve všech minulých generacích – Pixelu 3 a 3a. Podpora první či druhé generace Pixelů není v tuto chvíli jasná.

Jak se vám líbí nový Google Diktafon?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)