Google chystá tmavý režim pro prohlížeč Chrome. Vydání experimentální verze je za rohem

google chrome tmavy rezim

Google nedávno přidal tmavý režim do macOS verze prohlížeče Chrome. Většina uživatelů by ale ráda viděla tento prohlížeč v černé i na Androidu. A nyní jíž víme, že tmavý vzhled se chystá a zanedlouho bude k dispozici i na Androidu.

Tmavý režim pro Google Chrome i na Androidu? Již brzy

Tmavý vzhled pro Chrome na Androidu je na tom stejně jako macOS verze. Nejprve se v kódu aplikace objevila informace o tom, že v chrome://flags se již brzy objeví nový experimentální tmavý režim. Stejně to probíhalo i u macOS a po poměrně krátkém testování, se funkce objevila i ve stabilní verzi Chrome.

android q tmavy rezim

Jenže všechny informace nejsou veselé. V zahraničí se spekuluje nad tím, že tmavý vzhled Chrome se vypustí až společně s Androidem Q, u kterého se mimo jiné potvrdil systémový tmavý režim. A jak víme z minulých let, nové verze Androidu vychází až na konci léta. Doufejme tedy,  že se tyto spekulace nepotvrdí a za několik týdnů si snad první verzi tmavého režimu v Chrome bude moc vyzkoušet každý i na Androidu.

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Těšíte se na tmavý vzhled pro prohlížeč Chrome?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)