Google Chrome přináší funkci, na kterou jsme roky čekali. Jak ji zprovoznit?

Google Chrome

Patříte k lidem, kteří mají neustále otevřené desítky různých karet ve svém prohlížeči a často se mezi nimi ztrácíte, nebo něco hledáte? Pak vám udělá tento článek velkou radost. V Google Chrome je totiž nově možné vyhledávání mezi kartami. Nemusíte tak chodit na každou zvlášť a pomocí zkratky CTRL+F hledat, co potřebujete.

Google Chrome vyhledávání mezi kartami

Sami to známe. Zjišťujeme si informace a namísto třech oken jich z ničeho nic máme několik desítek. V samotných oknech je pak velmi těžké se orientovat a informace, které hledáte často snadno ztratíte. Právě pro tento účel slouží nová funkce, která vám vedle tlačítka Plus, pro otevření nové karty zobrazí ještě další tlačítko, ve kterém můžete vyhledávat napříč všemi otevřenými kartami v prohlížeči Google Chrome.

Chrome Canary (nestabilní)
Chrome Canary (nestabilní)

Jako první přišla tato funkce pro uživatele Chrome OS, ovšem nyní je dostupná i na Windows. Ve stabilní verzi bude dostupná dle 9to5google během několika následujících týdnů, ovšem pokud jste nedočkaví, můžete si ji zprovoznit již dnes. Stačí do Canary (nejnovější beta verze Chrome) zadat chrome://flags/#scrollable-tabstrip a tlačítko by se vám mělo objevit. Google za tuto funkci chválíme, konečně někdo chápe, že všichni míváme otevřených hodně oken.

Co říkáte na tuto funkci?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)