Používáte Google Chrome na počítači? Pak možná oceníte tuto novinku

google chrome

Google svůj prohlížeč Chrome neustále vylepšuje a před nějakým časem dokonce zkrátil dobu aktualizací, takže na nové funkce nebudeme čekat tak dlouho. Nyní se americký gigant rozhodl do populárního prohlížeče přidat nový postranní panel, který nabízí rychlý přístup nejen k záložkám, ale také k seznamu četby.

Google Chrome má nový postranní panel

Panel se nachází v pravém horním rohu mezi vaším profilem a doplňky. Po klepnutí budete mít k dispozici seznam četby, kam můžete navíc přidat svou aktuální kartu a také záložky, kde k nim budete mít lepší přístup. Tento prvek jistě ocení spousta uživatelů, kteří mají ve svém prohlížeči hodně záložek a mohou tak nový panel používat jako náhradu za samostatný panel záložek.

Novinka se nachází ve stabilní verzi Chrome 99 a my ji redakci máme už nějaký čas dostupnou. Pokud ji ještě náhodou nemáte, zkuste restartovat svůj prohlížeč. Jestliže se vám funkce naopak nelíbí, můžete ji zakázat po zadání příkazu Chrome://flags/#side-panel a následné zvolení tlačítka disabled.

Co na novinku v Google Chrome říkáte?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)