TOPlist

Tip: Google Chrome a postranní panel pro efektivnější práci

google chrome

Google svůj prohlížeč Chrome neustále vylepšuje. V populárním prohlížeči existuje postranní panel, o kterém jste možná nevěděli a který vám může ulehčit práci a zlepšit vaši internetovou zkušenost. Nabízí rychlý přístup nejen k záložkám, ale také k seznamu četby.

Google Chrome a postranní panel

Panel se nachází v pravém horním rohu mezi vaším profilem a doplňky. Po klepnutí budete mít k dispozici seznam četby, kam můžete přidat svou aktuální kartu a také záložky, kde k nim budete mít lepší přístup. Tento prvek jistě ocení spousta uživatelů, kteří mají ve svém prohlížeči hodně záložek a mohou tak postranní panel používat jako náhradu za samostatný panel záložek.

Tato funkce se nachází od stabilní verze Chrome 99 a novější. Jestliže se vám funkce naopak nelíbí, můžete ji zakázat po zadání příkazu chrome://flags/, kde najdete nastavení pro postranní panel a následně zvolíte možnost ‚disabled‘.

Co na postranní panel v Google Chrome říkáte?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)