Přepínač karet v Google Chrome projde změnou. Uživatelům se však příliš nelíbí

google chrome tlačítko pro rychlé sdílení

Pokud se něco Googlu v poslední době daří, je to v neposlední řadě uživatelské rozhraní nových aplikací. Stačí se podívat na aplikaci herní služby Google Stadia či nový design aplikace Google Tasks. Ne každý návrh se však stane hitem. Důkazem je nejnovější verze Google Chrome pro Android. Přepínač karet v Google Chrome totiž obsahuje až příliš mnoho prvků.

V uplynulém roce jsme se dočkali několikrát přepracovaného přepínače karet, než se dostal do aktuální podoby. Zdá se však, že ani s tímto rozhraním není Google spokojen a plánuje jej opět změnit. Chrome Canary, což je testovací verze standardního Google Chrome totiž získal aktualizaci, která vzbuzuje mezi uživateli poměrně rozruch. Dle nich působí nepřehledným a rušivým dojmem. Nad kartami nyní nalezneme vyhledávací pole Google, které je navíc doplněno čtyřbarevným logem.

Jako pozitivní změnu naopak uživatelé a testeři chválí vstup do režimu inkognito, který nyní provedeme přepínačem, což je pro Android klasičtější a rychlejší. Uvidíme, zda si Google vezme některé z těchto výčitek k srdci a rozhodne se k dalšímu přepracování, nebo zda se změny dočkáme i v ostré verzi.

Líbí se vám nový přepínač karet v Google Chrome?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)