Google Chrome získá skvělou funkci týkající se textu. Taky ji oceníte?

canary 93

Google Chrome nedávno získal užitečnou funkci týkající se textu. Je totiž možné odkazovat pouze na určitou část textu webové stránky, takže pokud ji někomu pošlete a chcete, aby si přečetl třeba jen kus odstavce, máte tu možnost. Americký gigant chce však funkci posunout ještě o kousek dál.

Google Chrome získá skvělou funkci týkající se textu

Beta verze Chrome Canary přináší novou funkci “Stylize highlight”, která vám umožní libovolný textu z článku proměnit v úhledný obrázek. Funkce prozatím funguje pouze v Canary 93 a lze ji spustit přes příkaz chrome://flags/#webnotes-stylize. Následně můžete vybrat jakýkoliv text a klepnout na tlačítko sdílení. V levém horním rohu by se vám měla objevit tato funkce. Následně si stačí vybrat z několika předefinovaných šablon a uložit/sdílet.

Chrome Canary (Unstable)
Chrome Canary (Unstable)

To se může hodit v případech, kdy chcete sdílet část textu třeba na Instagram či Facebook. Vynikne totiž pouze to nejdůležitější. Uvidíme, kdy nám Google tuto novinku naservíruje v ostré verzi Chrome a jsme velice zvědaví na to, jak na ní uživatelé zareagují.

Oceníte také tuto funkci?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)