Google vydal Chrome 77 na Android. Jaké vylepšení nabízí?

google chrome android

Po tom, co Google vydal Chrome 77 na Windows, macOS a Linux přichází také na Android a iOS. Přináší několik vylepšení, přičemž tou hlavní je možnost odeslání webové stránky na jiné zařízení. Co dalšího Google Chrome 77 nabídne?

Chrome 77 umožní nahlédnout do otevřených karet jiných zařízení, které jsou přihlášené ke stejnému Google účtu. S tím se pojí také možnost “odeslat do zařízení” a poslat tak odkaz do jiného zařízení a okamžitě jej konzumovat. Klepnutím na tuto možnost se zobrazí seznam zařízení, do kterých je možné odkaz odeslat. Na seznamu vidíme jméno zařízení, typ a poslední datum, kdy bylo aktivní.

Pokud odkaz odešlete, v notifikačním centru se vám zobrazí upozornění, kde uvidíte náhled stránky a URL pro sdílení. Vylepšení doznala také karta Stahování, která nyní filtruje typ a seřazuje jednotlivý obsah, zatímco u uložených obrázků můžeme vidět větší náhled. Tyto funkce jsou dostupné již ke konci července, ovšem až teď se dostávají ke všem uživatelům.

Používáte Google Chrome na Android?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)