Google převádí Hangouts účty na Chat. Máte uschovaná data?

Google Chat hangouts data převod

Společnost Google před několika hodinami rozeslala stávajícím uživatelům končící služby Hangouts informaci, že zahajuje finální migraci účtů na nově používaný Google Chat. Součástí hromadného oznámení je také výzva, aby si lidé případně zálohovali historii zpráv, jelikož ta nemusí být automaticky provedena u všech konverzací.

Hangouts
Hangouts

“Jako poslední krok začneme od 1. listopadu 2022 upgradovat službu Hangouts na webu na Chat na webu. Píšeme vám proto, že některé vaše konverzace nebo části konverzací nelze ze služby Hangouts automaticky migrovat do služby Chat. Pokud chcete své konverzace ze služby Hangouts zachovat, důrazně doporučujeme stáhnout data prostřednictvím Exportu dat Google do 1. ledna 2023, kdy budou všechna data služby Hangouts smazána,” píše společnost v e-mailu.

Google Chat
Google Chat

Od 1. listopadu 2022 již služba Hangouts na webu nebude dostupná a pokud uživatelé nejen nebudou mít zájem nový Chat používat, ale rádi by z něj odstranili i případná převáděná data, dá se tak provést smazáním konverzací, které se ještě v Hangouts nacházejí.

Jak vám vyhovuje nový Google Chat?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)