Google Cameos je nová Android aplikace, kterou můžou používat pouze celebrity. Proč?

google cameos android

Google spustil aplikaci Cameos v minulém roce pro iOS, nyní se dočkaly i celebrity, které preferují Android. Schválně píšeme celebrity, protože většina z nás ji nemůže používat. Po registraci vás musí nejprve Google autorizovat jako celebritu a poté ji budete moct využívat. A k čemu přesně?

Google Cameos má za úkol přiblížit celebrity fanouškům

Aplikace je navržena k tomu, že se celebrit bude ptát na různé otázky, které lidé hledají ve spojení s danou osobou. Celebrita následně vytvoří video odpověď na otázky a ty se následně zobrazí přímo v Google vyhledávání. Pro celebrity je to tak způsob, jak fanouškům nabídnout rychlou odpověď „přímo ze zdroje“.

Přímo v aplikaci se sice může registrovat každý, společnost si vyžádá jméno, email a telefonní kontakt. Poté vás prověří, jestli jste doopravdy celebrita a pokud ano, dostanete přístup. V aplikaci je k dispozici i demo režim, kde si nanečisto může každý podívat, jak to funguje.

Odpovědi celebrit můžete vidět přímo v google vyhledávání. Jak už je ale zvykem, musíte se ptát anglicky. A to třeba „how many movies have james franco and seth rogen been in“. V první řade přímo od Googlu uvidíte odpověď, ale zároveň si budete moct přehrát krátké video, ve kterém odpovídá přímo herec James Franco.

Cameos on Google
Cameos on Google

Chtěli byste tuto funkci rozšířit i na české celebrity?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)