Google láká na budoucnost hraní. Novou službu pro hráče představí již za týden

google hrani budoucnosti hry

Google se objeví již za týden na herním veletrhu pro vývojáře GDC 2019. A to kvůli speciálnímu oznámení něčeho, o čem se hovoří jako u budoucnosti hraní her. V podstatě je potvrzené, že Google představí svou novou platformu pro streamování her

Za týden uvidíme budoucnost hraní od Googlu

Přesnější informace prozatím nejsou k dispozici. Může se jednat o představení “bájného” projektu Google Yeti, což by měl být speciální hardware i s gamepadem, přes který půjdou hry streamovat. Podobně jako si nyní streamujeme filmy a seriály. Může se ale také jednat o Google Project Stream, což je streamovací platforma určená pro Chrome zařízení. Před několika týdny byl úspěšně dokončen test, kdy si lidé mohli zkoušet Assassins’s Creed Odyssey přímo v prohlížeči.

Google — GDC 2019 Teaser

Google — GDC 2019 Teaser

V zemích, pro které bylo testování určeno, byl ping a lagy minimální, stačilo jen stabilní připojení k internetu a mohli jste hrát nejnovější PC hru i třeba na nevýkonném notebooku za 8 tisíc Kč. Je dost možné, že tyto dvě služby budou spojeny do jedné a představí se možnost, jak hrát PC hry kdekoliv.

Budoucnost hraní se to označuje hlavně kvůli tomu, že nebudou potřeba drahé výkonné PC, takže přístup k hraní nejnovějších a nejlepších her bude mít více lidí. Celá akce bude streamovaná živě na YouTube. Níže přikládáme odkaz. Začátek je 19. března v 18:00.

Google GDC 2019 Gaming Announcement

Google GDC 2019 Gaming Announcement

Budete sledovat představení herních novinek od Googlu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)