Google Asistent v Pixelu 4 rozdrtil iPhone 11 Pro a jeho Siri

google asistent pixel 4

Chytří asistenti od Googlu a Applu mezi sebou bojují už nějaký ten pátek a musíme říci, že ten od Googlu je rozhodně dál. Hlavně na Pixelu 4, kde doznal velkých změn a vylepšení se jedná bez pochyby o toho nejlepšího chytrého asistenta vůbec. Dokazuje to také nové video na YouTube kanále In Depth Tech Reviews, kde proti sobě stojí právě Google Asistent a Apple Siri.

Na videu se proti sobě postavil Pixel 4 XL a iPhone 11 Pro Max. Největší výhoda se paradoxně neskrývá v rychlosti, přesto že je rychlejší než Siri, ale v tom, co umí. Google Asistent je mnohem přesnější a pochopí více příkazů přímo v aplikacích, jako jsou Google Fotky či Fotoaparát.

The New Google Assistant V2.0 vs Siri – On Pixel 4 XL & iPhone 11 Pro Max (2019)

The New Google Assistant V2.0 vs Siri - On Pixel 4 XL & iPhone 11 Pro Max (2019)

Během celého testu se tester musel nového Pixelu 4 dotknout pouze málokdy, zatímco iPhone vyžadoval fyzickou interakci hned několikrát. Další velkou výhodou je fakt, že nový Asistent umožňuje přijímat nové příkazy bez jakékoliv interakce uživatele po prvním příkazu. Siri totiž stisk tlačítka vyžaduje vždy předtím, než poslechne další příkaz.

Co říkáte na porovnání Siri vs. Google Asistent?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)