Google chystá na Samsung Unpacked 2020 něco speciálního. Co by to mohlo být?

samsung unpacked 2020

Společnost Samsung představí 11. února na své akci Unpacked 2020 řadu Galaxy S20, ohebný telefon Galaxy Z Flip a také nové Galaxy Buds+. K němu se však zřejmě přidá i Google se svým operačním systémem Android, jelikož se dnes na oficiálním Twitterovém účtu objevil poměrně zajímavý tweet.

V něm uvádí, že na můžeme na konferenci Unpacked 2020 očekávat něco velmi zajímavého. Redaktoři ze serveru tipují, co přesně by to mohlo být. Jedním z méně zajímavých odhadů je, že by mohla řada Galaxy nativně podporovat videochat Google Duo. Předchozí zprávy z Jižní Koreji tomu totiž dosti nasvědčují. To by však dle našeho názoru nebylo natolik zajímavé, aby se o tom kanál Android na Twitteru zmínil předčasně.

Druhým, a poměrně zajímavějším odhadem je, že by mohl Google představit optimalizované prostředí pro skládací telefony, jelikož se má na scéně objevit již zmiňovaný Galaxy Z Flip. Google již v minulosti oznámil nativní podporu těchto zařízení v nejnovějším systému Android 10, ovšem zde by se mohl vyšvihnout s lepšími podmínkami pro vývojáře, či vlastním kompletně novým rozhraním. Akce vypukne již za čtyři dny, tak si počkejme, co si pro nás Google přichystal.

Těšíte se na Unpacked 2020?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)