První Google Android TV zařízení certifikováno. Na co se těšit?

Google Android TV

Již před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že Google chystá své první Android TV zařízení, které bylo nyní certifikováno. Na FCC Google předložil dvě zařízení, přičemž se s největší pravděpodobností jedná právě o projekt Google Sabrina a jeho dálkový ovladač.

Google Sabrina je zřejmě blízko

Usuzujeme to z toho důvodu, že jako popis je uvedeno interaktivní streamovací zařízení a pokud víme, žádný nový Chromecast americký gigant nyní nechystá. Právě proto jedná nejspíše o Google Sabrina. Druhý hardware je pak popsán pouze jako bezdrátové zařízení, což nám moc neřekne. Pokud se však podíváme na štítek, zjistíme, že se bude nacházet pod krytem napájení. Mohlo by se tak jednat o dálkový ovladač. Napovídá tomu i fakt, že k ovládání používá Bluetooth.

Obě zařízení jsou vyrobena v Thajsku. To je vše, co jsme se dozvěděli. Nicméně certifikace na FCC ukazuje, že se dočkáme velice brzy jelikož se často jedná o poslední krok předtím, než je daný produkt uveden na trh.

Těšíte se na Google Android TV?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)