Google nás škádlí. Bude Lollipop název pro nový Android?

android-lollipop

Není pochyb, že Google brzy oficiálně představí a vypustí do světa novou verzi systému Android. Již koncem června se totiž na světlo světa dostala vývojářská verze nového systému Android L, kterou si lze nahrát do telefonů Nexus. Na oficiální vydání verze pro veřejnost stále čekáme a otazník visí nad označením, které nový Android ponese. Dlouhou dobu se spekulovalo o označení Lemon Meringue Pie (citronový sněhový koláč). Google nás ovšem škádlí a nenechá nás, abychom si udělali v označení jasno. Na oslavu 16. narozenin společnosti Google se na internetu objevila GIF animace, na které je zobrazen narozeninový dort. Ten je zvláštní tím, že je ozdoben lízátky (odtud Lollipop). Google nám tak možná opět naznačuje, že nový systém přeci jen dostane cedulku Android Lollipop.

Android lollipop Bude se nový Android jmenovat Lollipop, nebo ne?

Jisté je jen to, že nový Android klepe na dveře. Některé novinky vám představil Karel Kilián ve svém článku. Těšíte se na novou verzi systému Android?

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)