Google vydal Android 11 Beta 1.5. Co vylepšuje?

android 11 beta 1.5

Společnost Google minulý týden uvolnila první Android 11 Beta 1, která je poměrně stabilní, ovšem už je venku Beta 1.5. Tato drobná aktualizace řeší hlavně pády systému a také nefunkčnost služby Google Pay. Samotná firma tento update nazvala menší aktualizací pro Android 11 Beta 1, která je stabilnější a opravuje několik problémů.

Asi nejvýznamnější je oprava služby Google Pay. To bylo totiž dosti limitují pro uživatele, kteří používají Betu 1 na svém primárním zařízení. Došlo však také k opravám navigačních gest. Jejich vyvolání totiž občas způsobovalo pád celého systému. Opravena byla také chyba u Bluetooth, která znemožňovala připojit příslušenství s Wear OS.

android-11-beta-1-5-update-available-for-download

Stále však přetrvává problém v Android Auto. To totiž sice funguje, ale místo toho, aby přehrávalo zvuky v audio systému vozidla je přehrává v reproduktorech telefonu. Ještě tento měsíc má dorazit Android Auto 5.4, které má tento problém vyřešit. Aktualizace je aktuálně dostupná na všechny podporované Google Pixel modely.

Máte již Android 11 Beta 1.5?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)