Google úplně ukončí Allo: Chytré chatování již brzy nenajdete na Google Play

google allo konec

U chatovacích aplikací společnosti Google je v posledním týdnu rušno. Není se ale čemu divit, dříve tento týden se potvrdilo, že klasický Hangouts se brzy vypne. Nyní se stejná zpráva objevila i u chytrého chatování Allo. Konec přijde na jaře 2019.

Konec Google Allo: Chatovací služba se kompletně vypne v březnu 2019

Google Allo byl posledním pokusem společnosti z Mountain View o to vytvořit další chatovací službu. Jak ale už nyní víme, moc se to nepovedlo a v dubnu byl vývoj Allo pozastaven. Google se vrátil k aplikaci Zprávy pro Android, kterou od té doby hodně vylepšuje.

google allo na webu google assistant

Už v té době jsme informovali, že to pravděpodobně znamená konec Allo, i když Google upozorňoval, že jde pouze o pozastavení vývoje. Včera v noci se potvrdila naše dřívější slova. Google oficiálně na svém blogu oznámil konec chatovací služby Allo.

Kompletně se budou vývojářské týmy soustředit na aplikace Zprávy pro Android, Google Duo a Hangouts Chat/Meet. Allo bude fungovat do března 2019, poté se kompletně vypne. Pokud vás Allo zajímalo více, doporučujeme naši recenzi Allo, kde jsme se funkcím věnovali podrobněji.

Google Allo
Google Allo

Kdy naposledy jste používali Google Allo?

Zdroj: androidpolice,com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)