Gmail šikovně vylepšuje přidávání příjemců u zpráv

Gmail přidávání příjemců novinky

Několik měsíců po původním oznámení začal Google do webové verze Gmailu zavádět novinky, které se týkají pole pro přidávání příjemců zpráv. Prozatím “firemním” uživatelům zařazeným do Google Workspace, G Suite Basic a Business se začíná v Gmailu objevovat hned několik nových prvků.

Mezi novinky patří například profilové ikonky, které se v řádcích Komu, Kopie či Skrytá kopie zobrazují hned vedle e-mailu či přezdívky. Je díky nim možné rychleji jednotlivé příjemce poznat a rozeznat. Upraveno bylo také menu, které se otevírá pravým kliknutím na kontakt. Mimo jiné přibyla možnost rychle změnit přezdívku.

Gmail přidávání příjemců novinky žluté upozornění

Gmail také začne výrazněji upozorňovat na přidávání příjemců, kteří nepatří do firemní skupiny. Kromě banneru přibude také žluté podbarvení. Velmi šikovné bude v rozbalovací nabídce našeptávaných kontaktů rovněž zašednutí kontaktů, kteří už mezi příjemci jsou. Díky tomu bude mít odesilatel lepší přehled.

Jak se vám posílají zprávy z Gmailu?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)