Gmail má nový design. Šíří se velkému množství uživatelů

gmail nový vzhled

Na začátku letošního roku se Google rozhodl integrovat do Gmailu hned několik služeb jako je třeba Google Meet či Google Chat a později se ukázal nový Material You design, který se nyní rozšiřuje pro všechny uživatele, kteří používají Chat. Kromě vizuálních změn jsme se ale dočkali také několika nových funkcí.

Nové rozhraní se vyznačuje novým postranním panelem na levé straně, díky kterému můžete jednoduše procházet poštu, chat i schůzky. Můžete si jej ale přizpůsobit k obrazu svému a pokud některou ze služeb nepoužíváte, je zde možnost deaktivace. Vylepšeno bylo také vyhledávání, které si můžete nově podrobněji vyfiltrovat. Návrhy v něm se vám budou zobrazovat na základě toho, jak často s daným člověkem komunikujete, takže stačí napsat třeba jen první dvě písmena, aby se vám zobrazil relevantní návrh.

The evolution of Gmail

The evolution of Gmail

Nové rozhraní se začíná zavádět všem uživatelům, kteří používají jako Google Workspace, tak i osobní účty. Pokud se chcete podívat na to, jak design vypadá v praxi, mrkněte na video.

Gmail
Gmail

Jak se vám líbí nový vzhled?

Zdroj: The Verge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)