Náramek Garmin vivosmart 5 zaujme funkcemi i větším OLED displejem

garmin vivosmart 5

Společnost Garmin, která se proslavila zejména díky skvělé nositelné elektronice právě představila v pořadí již pátou generaci svého chytrého náramku, Garmin vivosmart 5. Ta nabízí nejen větší displej, ale také spoustu dalších novinek, které potenciální majitel může ocenit.

Garmin vivosmart 5 je zaujme hned několika funkcemi

Garmin vivosmart 5 disponuje 0,73palcovým OLED panelem s rozlišením 154 x 88 pixelů. Je tedy o 66 % větší, než měl jeho předchůdce vivosmart 4. K dispozici je hned několik sportovních funkcí, přičemž pokud se vám něco stane, můžete vašemu blízkému kontaktu odeslat SMS zprávu, která bude automaticky obsahovat vaší aktuální polohu.

Samozřejmostí je spousta zdravotních a sportovních funkcí jako je sledování srdečního tepu, spánku, hladiny kyslíku v krvi nebo úroveň stresu. Ženy potěší také možnost nechat si sledovat menstruační cykly. Funkce Fitness věk vám zase na základě vaší týdenní aktivity, klidové tepové frekvenci a BMI (Body Mass Index) dokáže říct, zda je vaše tělo mladší/starší oproti vašem skutečnému věku.

Garmin | vívosmart 5 Fitness Tracker | You Got This

Garmin | vívosmart 5 Fitness Tracker | You Got This

Samozřejmě můžeme počítat také s notifikacemi na hovory či z dalších aplikací třetích stran a díky voděodolnosti 5ATM se nemusíte bát používání třeba v bazénu. Podle firmy Garmin vám náramek vydrží na ruce nabitý týden bez toho, aniž byste sledovali hladinu kyslíku v krvi během spánku. Tělo je pak tvořeno z polykarbonátu, zatímco náramky jsou pochopitelně silikonové. Je k dispozici hned v několika variantách a zaplatíte za něj na oficiálním českém e-shopu 3 690 Kč.

Jak hodnotíte produkty Garmin?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)