Hybridní hodinky Garmin Vivomove Trend přináší vítanou změnu nabíjení

Garmin Vivomove Trend hybridní chytreé hodinky cena parametry

Společnost Garmin začala prodávat nové hybridní chytré hodinky Vivomove Trend. Kombinují prémiový vzhled s klasickými ručičkami a řadu chytrých funkcí. Například možnost zobrazování notifikací z telefonu, různé zdravotní analýzy nebo placení ze zápěstí přes Garmin Pay. Významnou novinkou je podpora univerzálního nabíjení prostřednictvím standardu Qi. Garmin doposud využívat své vlastní řešení, které nebylo kompatibilní s jinými než jeho nabíječkami.

Garmin Vivomove Trend hybridní chytreé hodinky cena parametry představení novinka

I když v balení hodinek není přímo Qi nabíječka a uživatel si ji v případě zájmu musí dokoupit, představuje podpora tohoto standardu příjemnou změnu. Hodinky nebudou závislé na jedné nabíječce a energii mohou získávat například i ze zad některých telefonů. Ostatní “chytré” parametry hodinek nejsou úplně oslnivé a je poznat, že se jedná spíše o klasický model a šperk než prémiové smartwatch.

Garmin | vívomove Trend | Hybridní chytré hodinky

Garmin | vívomove Trend | Hybridní chytré hodinky

Výdrž činí v chytrém režimu 5 dní, v případě využití pouhých ručiček jen o den více. Garmin Vivomove Trend mají k dispozici celou paletu zdravotních, sportovních i interaktivních funkcí, ale chybí jim například vlastní GPS modul. Pokud to pro vás není překážkou, můžete si tuto novinku koupit za 7 990 Kč. Na výběr je ze čtyř designových variant.

Jaký styl hodinek se vám líbí nejvíc?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)