TOPlist

Cena elegantních hodinek Garmin vívoactive 5 skoro na minimu! Teď je koupíte za 5 tisíc

garmin vívoactive 5
  • Městsko-sportovní hodinky Garmin vívoactive 5 krásně zlevnily
  • Momentálně je seženete za necelých 5 200 korun
  • Mají AMOLED displej a nechybí jim Garmin Pay či Body Battery

Pokud vás únorová sleva na městsko-sportovní hodinky Garmin vívoactive 5, kdy je bylo možné pořídit s cenou pod 6 tisíc Kč, nezaujala dostatečně, možná vás ke koupi přiměje aktuálně probíhající akce. Tento elegantní kus elektroniky je v rámci výprodeje na Datartu možné pořídit za naprosto směšnou cenu čítající 5 192 Kč.

Sleva je platná při použití slevového kódu 2406DATNK20H a vztahuje se pouze na barevnou variantu Orchid (jiné verze jsou taktéž ve slevě, avšak ne tak výrazné). Ještě levnější hodinky byly pouze v dubnu, kdy podle dat ze srovnávače Heureka vycházely na 4 990 Kč. Aktuální zvýhodnění tak cenu sráží velmi blízko k historickému minimu.

Garmin vívoactive 5 rozhodně nepatří k produktům pro náročnější sportovce, spíš je lze označit jako hodinky do města s podporou oblíbených funkcí pro monitorování zdraví a fyzické aktivity, jako je například Body Battery. Hodinkám si poradí také s HRV nebo sledováním ženského zdraví.

garmin vívoactive 5

Jednou z hlavních dominant hodinek je 1,2palcový AMOLED displej kruhového tvaru, pyšnící se podporou always-on. Dále je vhodné poukázat na 11denní výdrž, přítomnost NFC čipu pro bezkontaktní platby s Garmin Pay či vodotěsnost dle standardu 5 ATM.

Cena: 5 192 Kč

Stačily by vám podobné hodinky?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)