Garmin Vivoactive 3 Music: Druhá generace chytrých hodinek nově s LTE

garmin vivoactive 3 music lte chytre hodinky

Společnost Garmin také představuje novinky na veletrhu CES. V první řadě představila novou verzi hodinek Vivoactive 3 Music. Nově podporují LTE sítě, takže již k používání hodinek není potřeba telefon. Zároveň se jedná o první Garmin chytré hodinky s podporou mobilního internetu 4G (LTE).

Garmin Vivoactive 3 Music LTE: Nová generace hodinek podporuje 4G sítě, stále si ale nezavoláte

Původní hodinky Garmin Vivoactive 3 Music byly představeny cca před půl rokem, kdy byla hlavní nová funkce podpora hudby. Nyní se dostalo na podporu LTE. Bohužel s hodinkami stále nemůžete volat. Alespoň možnost posílat a číst SMS existuje. Hlavní důvodem pro LTE je funkce LiveTrack, tedy rychlé sdílení polohy v reálném čase.

garmin vivoactive 3 music lte

Zároveň v hodinkách existuje speciální režim, který se dá aktivovat v případě nehody nebo problémů. Na několik vybraných kontaktů se pošlou údaje o vaší poloze a informaci, že máte potíže. Zároveň hodinky dokážou detekovat pády při chůzi, běhu či jízdě na kole.

garmin vivoactive 3 lte

Baterie v normálním režimu vydrží až 5 dnů na jedno nabití. Nicméně pokud zapnete GPS i LTE pro funkci LiveTrack, tak se výdrž hodinek zmrskne na 4 hodiny. Zůstává i podpora přehrávání písniček. Celkově si jich do hodinek můžete nahrát až 500. Nově půjdou přidávat i přes mobilní síť. Mnohem důležitější je také informace o tom, že se chystá integrace Spotify.

Garmin vívoactive 3 Music — connected by Verizon

Garmin vívoactive 3 Music — connected by Verizon

Displej má velikost 1,2 palce a rozlišení 240 x 240 pixelů. Jedná se o transflektivní panel. Hodinky podporují také bezkontaktní placení Garmin Pay, které u vybraných bank funguje i v Česku. Nechybí senzor srdečního tepu, VO2 senzor a další senzory, které u fitness hodinek očekáváte. K dispozici budou hodinky nejprve v USA během jednoho až dvou měsíců. Cena nebyla zveřejněna, nicméně verze bez LTE se dá koupit v Česku za 7 700 Kč. Dá se tedy očekávat, že cena Vivoactive 3 Music LTE bude mírně vyšší.

Co říkáte na Garmin Vivoactive 3 Music LTE?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)