Menu

Garmin Vivoactive 3 Music: Levnější verze chytrých hodinek s podporou hudby

Garmin představil nové chytré hodinky Vivoactive 3 Music, které se specializují na hudbu. Uložit půjde až 500 skladeb, které si můžete přehrávat například při sportování. Oproti dříve představeným hodinkám Forerunner 645 Music, se tyto nové Vivoactive hodinky můžou pochlubit lákavější cenou.

Garmin Vivoactive 3 Music: Chytré hodinky pro sportovce s podporou hudby

Už dřívější model Forerunner 645 Music ukázal, v čem je řada “Music” specifická. Určena je pro sportovce, kteří nechtějí při sportování mít telefon u sebe, zároveň ale chtějí ale poslouchat hudbu. I tato novinka Vivoactive 3 Music je na tom stejně, umožní uložení až 500 skladeb a následné přehrávání pomocí Bluetooth sluchátek. Písničky se dají do hodinek kopírovat z počítače, pak ale také z aplikace iHeartRadio a brzy přijde i podpora hudební streamovací aplikace Deezer.

Není to ale jen o hudbě, jedná se o plnohodnotné chytré hodinky s GPS. Pokud budete používat právě GPS a přehrávání hudby zároveň, tak je výdrž baterie 5 hodin. Při klasickém režimu chytrých hodinek pak vydrží až 7 dní na jedno nabití.

Garmin také do hodinek předinstaloval 15 aplikací, které slouží ke sledování sportovních aktivit, a to od jógy až po silový trénink. Nechybí ani podpora AccuWeather počasí a Lyftu nebo Uberu. Mají i NFC pro platby Garmin Pay. Tato služba však není dostupná na našem trhu. Do budoucna se však počítá s podporou i na našem trhu. Propojit se také můžou se SmartThings chytrou domácností pro ovládání přímo ze zápěstí.

Pokud jde o samotné hodinky, tak používají 20 mm řemínek, průměr hodinek je 43,1 mm a váží 39 gramů. Nechybí snímač tepové frekvence, výškoměr, teploměr, kompas, gyroskop a akcelerometr. Jako systém se používá vlastní Garmin řešení, propojit jde samozřejmě s telefonem, a to třeba kvůli notifikacím.

V zahraničí se začínají prodávat od dnešního dne, dostupnost na našem trhu bude od konce června 2018. Cena těchto hodinek je 8 490 Kč. To sice není málo, ale oproti minulým Forerunner 645 Music jsou o pár tisíc levnější.

Jak se vám líbí chytré hodinky Garmin Vivoactive 3 Music?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Rkovac1

rkovac190 1

14.6.2018 22:02

Není zmíněn fakt, že u Vivoactive 3 je display dotykový

Pds

pds 1

15.6.2018 8:25

5 hodín výdrž ? To ako fakt ? To kto si také niečo kúpi keď mu to ani jeden celý deň nevydrží nabité ???

Rkovac1

rkovac190 1

15.6.2018 11:23

2 pds: 5 hodin zátěže – např. běhu či kola. 7 dní na nabití, bez užití GPS

Pds

pds 1

15.6.2018 13:11

rkovac190 : to som pochopil už z článku, ale hodinky ktoré sú primárne určené na šport je výdrž 5 hodín k smiechu nie ? čo z toho že keď ich nebudem používať vydržia 7 dní …. chápeš o čo mi išlo ?

KOBA

KOBA 0

19.6.2018 15:23

pds: pokud je budeš používat jako smartwarch, tak vydrží cca 3x díle jako jakékoli jiné od ostatních značek, ale při sportu s využitím GPS, napojení na hrudní pás atd. vydrží těch 7 hodin..což na závod nebo něco obdobného stačí. Měl jsem asi 5 různých smartwatch ( Samsung) a teď mám dva roky Fenix 3 a nedá se to srovnat. pro běžný život o 100% lepší než cokoli jiného. Bez použití GPS nabíjím cca 1x za 3 týdny a to display jede nonstop.

RSS (komentáře k článku)