TOPlist

Garmin Vivoactive 3 Music: Levnější verze chytrých hodinek s podporou hudby

chytre hodinky garmin vivoactive 3 music

Garmin představil nové chytré hodinky Vivoactive 3 Music, které se specializují na hudbu. Uložit půjde až 500 skladeb, které si můžete přehrávat například při sportování. Oproti dříve představeným hodinkám Forerunner 645 Music, se tyto nové Vivoactive hodinky můžou pochlubit lákavější cenou.

Garmin Vivoactive 3 Music: Chytré hodinky pro sportovce s podporou hudby

Už dřívější model Forerunner 645 Music ukázal, v čem je řada „Music“ specifická. Určena je pro sportovce, kteří nechtějí při sportování mít telefon u sebe, zároveň ale chtějí ale poslouchat hudbu. I tato novinka Vivoactive 3 Music je na tom stejně, umožní uložení až 500 skladeb a následné přehrávání pomocí Bluetooth sluchátek. Písničky se dají do hodinek kopírovat z počítače, pak ale také z aplikace iHeartRadio a brzy přijde i podpora hudební streamovací aplikace Deezer.

Není to ale jen o hudbě, jedná se o plnohodnotné chytré hodinky s GPS. Pokud budete používat právě GPS a přehrávání hudby zároveň, tak je výdrž baterie 5 hodin. Při klasickém režimu chytrých hodinek pak vydrží až 7 dní na jedno nabití.

Garmin také do hodinek předinstaloval 15 aplikací, které slouží ke sledování sportovních aktivit, a to od jógy až po silový trénink. Nechybí ani podpora AccuWeather počasí a Lyftu nebo Uberu. Mají i NFC pro platby Garmin Pay. Tato služba však není dostupná na našem trhu. Do budoucna se však počítá s podporou i na našem trhu. Propojit se také můžou se SmartThings chytrou domácností pro ovládání přímo ze zápěstí.

Pokud jde o samotné hodinky, tak používají 20 mm řemínek, průměr hodinek je 43,1 mm a váží 39 gramů. Nechybí snímač tepové frekvence, výškoměr, teploměr, kompas, gyroskop a akcelerometr. Jako systém se používá vlastní Garmin řešení, propojit jde samozřejmě s telefonem, a to třeba kvůli notifikacím.

Garmin vívoactive 3 Music: Your Songs on Your Wrist

Garmin vívoactive 3 Music: Your Songs on Your Wrist

V zahraničí se začínají prodávat od dnešního dne, dostupnost na našem trhu bude od konce června 2018. Cena těchto hodinek je 8 490 Kč. To sice není málo, ale oproti minulým Forerunner 645 Music jsou o pár tisíc levnější.

Jak se vám líbí chytré hodinky Garmin Vivoactive 3 Music?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)