Menu

Hudební služby Spotify a Deezer nabízí novým uživatelům levné prémiové účty

Black Friday slevy se nevyhnuly ani hudebním službám Spotify nebo Deezer. Obě tyto služby určené ke streamování hudby mají v podstatě stejnou akci určenou pro nové uživatele.

Spotify i Deezer nabízí 3 měsíce prémiového účtu za 30 Kč

Konkurence na poli streamovacích hudebních služeb je velká. I proto se snaží společnosti získat nové uživatele pro tu svou. A to nejlépe takové uživatele, kteří jsou schopni platit si prémiové účty. Nyní si uživatelé můžou vybrat 3 měsíce neomezených placených účtů za pouhých 30 Kč. V případě Deezeru je nově dostupná i možnost pouštět hudbu ve vysoké kvalitě, i když zatím pouze na PC.

deezer spotify akce sleva

Je trochu škoda, že stávající předplatitelé nedostávají žádný bonus, nicméně pokud používáte jednu z těchto služeb, stále si můžete za minimální částku vyzkoušet konkurenci a případně i přejít úplně, pokud vám bude vyhovovat více. Obě akce naleznete na oficiálních stránkách. ZDE v případě Deezeru a ZDE ke Spotify.

Obě služby mají jak mobilní, tak i PC aplikace. Největším plusem Spotify jsou sociální prvky, Deezer naopak může zaujmout hudbou v Hi-Fi kvalitě a také větší knihovnou písniček. Je dost možné, že v následujících dnech se objeví akce i na další streamovací služby jako Google Play Hudba, Tidal nebo Apple Music.

Spotify Music
Spotify Music
Developer: Spotify Ltd.
Price: Free

Vyzkoušíte si prémiové účty u Deezeru nebo Spotify?

 

Komentáře

Birisek

20.11.2017 22:19

Pěkná kravina.
Kdyby radši ocenili ty co měsíčně platí 150 nějakou slevou nebo nějakou dobou “free” tak by se taky nic nestalo. To přímo zve k tomu, abych zrušil premko a stal se “novým zákazníkem”.

Kryštof Dostál

20.11.2017 23:20

Ne asi proč to nezruším a nezaložím si nový účet aspoň na ty 3 měsíce. A já to tak udělám až je vyčerpám zase se vratím zpět na svůj

JoVym

21.11.2017 8:17

… a to se Ti jako vyplatí, kvůli 3 měsícům čachrovat s jiným účtem… neřeknu, kdyby nabízeli trvalou slevu, ale kvůli 3 měsícům bych neblbnul….

Tom_matj

Tomáš Matěj 0

21.11.2017 12:02

Deezer má víc hudby? Zkuste si najít kapelu Dope na Deezer a Spotify. A řešit kvůli 150 slevu na 30kč? Za jídlo utratím týdně víc

Viktor_pika

Viktor Špička 2

21.11.2017 14:08

Asi jsem jiný, když mám účet od Spotify už cca rok zdarma. 156 Kč měsíčně je dost na to, aby člověk začal přemýšlet jestli vůbec i za takovou návykovou službu platit tolik. Perzonifikace toho přináší z mého pohledu minimum.
Až free skončí naskočím na multi a budu platit jen to co bude nutné.

RSS (komentáře k článku)