TOPlist

Garmin opravil vážnou chybu svých levnějších hodinek a přináší jim novou verzi systému

Garmin Venu Sq 2
  • Uživatelé hodinek Garmin Venu Sq 2 dlouho hlásili vážný problém
  • Nemohli z obchodu instalovat nové aplikace, a dokonce ani ciferníky
  • Chyba by nyní měla být opravena a pro hodinky vyšla nová aktualizace

V poslední třetině předešlého měsíce jsme vás informovali o vážné chybě levnějších hodinek Garmin Venu Sq 2. Jejich majitelé si už delší dobu stěžovali na dost nepříjemný problém, který jim znemožňoval instalovat jakékoliv aplikace nebo ciferníky. Nyní už by naštěstí mělo být vše opraveno, a navíc se hodinky dostaly nové aktualizace firmwaru.

Doplňky z obchodu nemohli instalovat dokonce ani noví majitelé hodinek. Vůbec přitom nezáleželo, z jakého regionu spotřebitel pocházel nebo s jakým chytrým telefonem své hodinky propojil. Nemožnost stahovat aplikace trápila jak Evropany, tak i například Američany.

Garmin Venu Sq 2

Zástupce společnosti Garmin do původního příspěvku napsal, že vývojáři opravili chybu v backendu, což mělo komplikace vyřešit. Samotní uživatelé následně začali ve vláknu potvrzovat, že jim aplikace a ciferníky najednou opravdu instalovat jdou. Mnozí si však postěžovali na neuspokojivou komunikaci ze strany výrobce, kterému navíc trvalo s problémem zatočit poněkud dlouho.

Týden nazpět se Garmin Venu Sq 2 také dočkaly nové softwarové aktualizace na verzi 2.66, která se už podle všeho stihnula rozšířit ke všem spotřebitelům a  dle seznamu změn přináší vylepšení Connect IQ a lepší stabilitu systému.  Součástí jsou také aktualizace firmwarů Sensor Hub, Text Languages a Mobile Translations.

Jste spokojeni se svými Garmin hodinkami?

Zdroje: Garmin (1, 2), Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)