Garmin Tactix Delta jsou nové chytré hodinky s výdrží 21 dní a tajným režimem

chytre hodinky garmin tactix delta predstaveni

Garmin představil již čtvrtou generaci chytrých hodinek s názvem Tactix Delta. Určeny jsou vojákům a osobám, které se pohybují v terénu. Vidět to jde i z designu hodinek, nebo několika speciálních funkcí. Všimnou si můžete také 1,4 palců velkého displeje, který jsme mohli vidět už minulý rok u modelu Fenix 6. Nechybí ani pokročilý správce napájení, který rovnou prozradí, jak dlouho hodinky vydrží podle nastavení.

Představení chytrých hodinek Garmin Tactix Delta

Novinkou této čtvrté generace hodinek je „tajný“ režim. Pokud je aktivní, neukládají se informace o uživateli, včetně polohy. Na hodinkách také přibylo nové tlačítko, se kterým se rychle vymaže paměť hodinek. Nejedná se o úplně novinky. Garmin je poprvé představil v hodinkách Instinct Tactical Edition a Marq Commander.

garmin tactix delta

Spolu s novými funkcemi ochrany osobních údajů, Garmin vrátil i některé „taktické“ funkce z předchozích Tactix hodinek. Například režim Jumpmaster, který pomáhá parašutistům správně se navigovat k cíli. Samozřejmostí jsou i typické Garmin funkce, jako možnost uložit až 2000 písniček, podpora placení přes Garmin Pay a propojení s telefonem. Hodinky samozřejmě dokážou i sledovat aktivitu.

Velice dobrá je výdrž. Garmin slibuje 21 dní při normálním používání a až 80 dní při speciálním úsporném režimu. Cena hodinek Garmin Tactix Delta je 899 dolarů, v přepočtu s DPH cca 25 tisíc Kč.

Jak se vám líbí nové hodinky od Garminu?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)