TOPlist

Garmin Instinct 2X Solar jsou v super slevě! Nabíjí se ze sluníčka a nabízí hromadu funkcí

garmin instinct 2 solar akce
  • Garmin Instinct 2X Solar jsou nyní v Česku k dispozici za super cenu
  • Ocení je především dobrodruhové a ti, kteří slyší na dlouhou výdrž
  • Samozřejmě jim nechybí ani NFC pro placení skrz Garmin Pay

Pokud jste uvažovali o koupi odolných a funkcemi nabitých chytrých hodinek, nyní je ideální příležitost. Fajn hodinky Garmin Instinct 2X Solar totiž můžete pořídit za skvělou cenu. Na Datartu vychází na 8 090 Kč, což je výrazné zlevnění oproti původní ceně 10 990 Kč, kde hodinky startovaly.

Hodinky Garmin Instinct 2X Solar jsou navrženy tak, aby vydržely v náročných podmínkách. Jsou vyrobeny z polymeru vyztuženého vlákny, disponují sklíčkem Corning Gorilla Glass a splňují vojenské standardy odolnosti MIL-STD-810​. Pro milovníky opravdu chytrých hodinek (Galaxy Watch, Huawei hodinky…) může být zklamáním transflektivní chromatický MIP displej, který působí oproti běžným AMOLED panelům jako krok zpět, na druhou stranu díky němu hodinky dlouho vydrží, výrobce udává až 40 dní na jedno nabití. Nápomocno je samozřejmě také sklíčko Power Glass, díky němuž se hodinky mohou dobíjet přímo ze slunečních paprsků.

Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny GPS, GLONASS a Galileo, samozřejmostí jsou ABC senzory (výškoměr, barometr a tříosý kompas), které usnadňují navigaci v terénu.

Hodinky nabízejí více než 25 sportovních režimů. Na základě vaší kondice vám mohou hodinky doporučit denní tréninková cvičení a zohledňují při tom nejen intenzitu tréninku, ale i další faktory jako stres a spánek. Samozřejmostí je přítomnost NFC, takže můžete s hodinkami i platit skrz Garmin Pay. Za zmínku stojí rovněž zabudovaná LED svítilna s volitelnou intenzitou a dokonce i červeným světlem, takže v noci nebudete nikoho ozařovat.

Cena: 8 090 Kč

Jaké máte zkušenosti s hodinkami Garmin?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)