Hodinky Garmin se naučily sledovat těhotenství. Jak to funguje?

garmin hodinky těhotenství

Existuje mnoho aplikací monitorujících průběh těhotenství. Garmin je ale první kdo přináší sledování průběhu těhotenství na chytré hodinky. S čím teď hodinky Od Garminu dokážou ženám pomoct a jakých modelů se to týká?

Garmin prý vyslyšel volání svých uživatelek, které jsou někdy až frustrované z toho, že jejich chytré hodinky se neumí přizpůsobit jejich životnímu režimu v období těhotenství. Celá řada hodinek od Garminu teď dokáže monitorovat průběh těhotenství od samého počátku až do zdárného konce. Garmin připravil řadu propracovaných funkcí, které mají nastávající mamince zjednodušit a zpříjemnit období těhotenství.

Garmin: Track Your Pregnancy

Garmin: Track Your Pregnancy

Garmin Connect™
Garmin Connect™

Chytré hodinky Garmin ve spolupráci s aplikací Garmin Connect umožní například sledovat růst vašeho dítěte v maminčině bříšku na časové ose, zaznamenávat denní symptomy spojené s těhotenstvím, zaznamenávat pohyb dítěte uvnitř bříška nebo zaznamenávat průběh trimestru. Žena také dostává tipy pro správnou hydrataci a výživu vzhledem k fázi těhotenství. Až přijde čas, tak je dokonce možné sledovat délku a počet kontrakcí. Režimem pro pomoc při těhotenství budou vybaveny modely hodinek Garmin Venu, Vivoactive, Forerunner, Fenix, a serie Vivomove. Pokud vás toto téma zajímá, tak určitě doporučujeme shlédnout přiložené video, kde je vše pěkně ukázané.

Jaké další funkce vám chybí v chytrých hodinkách?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (2)