TOPlist

Garmin hodinky mají novou aplikaci, kterou si zamilujete! Dlouho jim chyběla

Garmin YouTube Music
  • Sportovní hodinky Garmin dostávají podporu pro skvělou aplikaci
  • Příznivci YouTube Music si nyní mohou užívat poslech přímo z hodinek
  • Služba je kompatibilní například s řadami Fenix 7 a Forerunner 255 Music

Majitelé chytrých hodinek Garmin mají nový důvod k radosti. Výrobce oblíbených příslušenství pro sportovce oficiálně zavádí podporu aplikace YouTube Music, která přináší populární platformu pro streamování hudby či podcastů přímo na vaše zápěstí.

Na aplikaci YouTube Music pro chytré hodinky Garmin se čekalo dlouho. Zatímco předplatitelé konkurenčních služeb, jako je Spotify, Deezer či Amazon Music, už měli ke své hudební knihovně rychlý přístup při sportu dlouho, příznivci platformy od kalifornského kolosu Google měli až dosud smůlu.

Garmin YouTube Music

Dostupnost YouTube Music pro své sportovní hodinky ohlásil Garmin v tiskové zprávě, kde uvedl, že je aplikace již nyní k dispozici v obchodě Connect IQ. Ke stažení je sice zdarma, avšak abyste si mohli svou oblíbenou hudbu stahovat pro offline poslech, potřebujete být vybaveni předplatným YouTube (Music) Premium. To stejné platí i v případě, že nechcete být rušeni reklamami.

YouTube Music je v současné době kompatibilní se sportovními hodinkami řady Fenix 7, modely Forerunner 255 Music či Forerunner 965. Celý seznam kompatibilních zařízení si můžete prohlédnout v obchodě Connect IQ. Pokud jste na něm své hodinky nenašli, zatím nevěšte hlavu. Vývojáři slíbili, že se aplikace postupně rozšíří i na další, bohužel už blíže nespecifikované, modely.

YouTube Music
YouTube Music

Jsou vaše hodinky Garmin kompatibilní s YouTube Music?

Zdroje: Garmin (1, 2), Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)