TOPlist

Máte tyto hodinky Garmin? Nový update přináší spánkového kouče!

garmin hodinky aktualizace
  • Garmin přidal do starších hodinek Forerunner novou funkci
  • Sleep Coach vám na minutu přesně řekne, jak dlouho byste měli spát
  • Novinka je zatím dostupná jen v beta verzi

Hodinky Garmin Forerunner 955 a Forerunner 965 se dočkaly nové aktualizace, která přináší funkci Garmin Sleep Coach. Společnost o ní sice ještě oficiálně nepromluvila a neposkytla nám ani úplný seznam novinek, ale ti, kteří se zaregistrovali do beta programu, ji už mají k dispozici. Jde o velmi užitečnou vychytávku, na níž Garmin spolupracoval s firmou Firstbeat Analytics. Pokud rádi zaznamenáváte jakákoliv data, určitě ji oceníte.

Sleep Coach bere v potaz několik faktorů jako je věk, vaše fyzická aktivita, předchozí spánek, ale také třeba HRV a na základě nich vás informuje o tom, kolik hodin spánku je pro vaše tělo ideální. V tuto chvíli je novinka k dispozici ve verzi 18.12, mimo toho si majitelé hodinek všimli dalších menších změn jako je úprava některých widgetů či vylepšení dotyku displeje, ale také aktualizace Wi-Fi z 28.05 na 28.09. Všechno ale bohužel není růžové – v betě se totiž nenachází nástroj ClimbPro, který je dosti podstatný pro hikery.

garmin sleep coach

Jestliže chcete mít k poslední aktualizaci přístup, budete se muset zaregistrovat do beta programu, v opačném případě nezbývá nic jiného než čekat. Obecně byste na ni ale neměli čekat nikterak dlouho.

Oceníte spánkového kouče v Garmin hodinkách?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)