Garmin Forerunner 745 oficiálně: spousta funkcí, GPS i Always-On displej

garmin hodinky

Prémiové GPS hodinky určené především pro vrcholové sportovce mají nového zástupce. Společnost Garmin totiž oficiálně představila model Forerunner 745, který stojí těsně za vlajkovou lodí Forerunner 945. Nabízí přitom všechny nezbytné funkce. Pojďme se na hodinky podívat.

Garmin Forerunner 745 oficiálně

Garmin Forerunner 745 mají všechny různé senzory pro sledování vaší kondice a další pokročilé statistiky, které jsou pro tuto společnost typické. Kromě těchto jedinečných funkcí se však jedná o chytré hodinky, které nabízí vše, co byste od nich čekali. Můžeme zmínit notifikace, úložiště pro hudbu, NFC a Garmin Pay platby a další. Jedná se vůbec o nejlehčí a nejmenší hodinky Garmin, které mají tyto funkce. Váží totiž pouhých 47 gramů a rozměry činí 43,8 x 43,8 x 13,3 mm.

Garmin: Introducing the Forerunner 745

Garmin: Introducing the Forerunner 745

Přední stranu pokrývá 1,2″ MIP (Memory In Pixel) s rozlišením 240 x 240 pixelů a podporou Always-On. Již z vybalení jsou zde k dispozici různé profily pro plavání, běh či cyklistiku. Není však problém sledovat více než 100 dalších sportovních aktivit. K dispozici jsou také pokročilé statistiky jako plavecké tempo, zdvih nebo třeba cyklistické tempo.

K dispozici je také snímač okysličení krve, který vám následně dodá data pro VO2 Max a pulzní oxymetr, který slouží pro sledování vašeho spánku. Společnost tvrdí, že při normálním používání hodinky vydrží týden, se zapnutou GPS 16 hodin a se zapnutou GPS a přehráváním hudby až 6 hodin. K dispozici budou v bílé, červené, zelené a černé variantě a to za cenu 490 EUR, což je asi 13 000 korun.

Jak byste hodinky využili?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)