TOPlist

Garmin Fenix 7X Pro Solar jsou v ČR ve velké slevě! Pyšní se (nejen) úchvatnou výdrží

garmin hodinky sleva
  • Garmin Fenix 7X Pro Solar jsou špičkové hodinky pro náročné uživatele
  • Solární panel zajistí dlouhou výdrž, nechybí hromada zdravotních/sportovních funkcí
  • Původně začínaly na 22 490 korunách, nyní je můžete pořídit za 16 191 korun

Společnost Garmin letos ukázala několik nových hodinek z řady Fenix, které patří k tomu nejlepšímu, co si můžete od americké firmy koupit. Nedávno jsem vás informoval o slevě na Fenix 7X Solar, která už ale bohužel neplatí, nyní však Alza zlevnila jiný a ještě lepší model – Garmin Fenix 7X Pro.

Ten se objevil na evropském trhu na konci května a v Česku startoval na 22 490 korunách. Postupem času spadnul na 19 990 korun, avšak nyní jej můžete na Alze pořídit za skvělých 16 191 korun, po zadání kódu ALZADNY10. Jde o vůbec nejnižší cenu v Česku, jinde za ně dáte o 3 tisíce více, vyjma Datartu. I tam ale v akci vychází na 16 990 korun.

Jedná se o špičkové hodinky (nejen) pro sportovce, které se pyšní 1,4″ MIP displejem, nad ním je sklíčko Power Glass, které dokáže hodinky nabíjet, takže pokud se budete často vyskytovat na sluníčku, můžete na nabíjení pomalu zapomenout. V tomto případě mají totiž vydržet až 36 dní na jedno nabití. Samozřejmostí je podpora placení přes Garmin pay, vodotěsnost do 10 ATM a GPS (GLONASS a GALILEO), technologie Satiq navíc přesně určuje polohu a navíc šetří energii.

Stejně jako novější Apple Watch a další hodinky, umí i Garmin Fenix 7X Pro Solar detekovat nehodu a případně odeslat informace o poloze. Hodinky lze spárovat rovněž se sluchátky a poslouchat hudbu bez nutnosti připojení k telefonu. Pro outdoorové aktivity poslouží například i vestavěná svítilna. Na poměry chytrých hodinek dosti unikátní záležitost.

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Review : Worth the Upgrade?

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Review : Worth the Upgrade?

Esencí hodinek Garmin byla vždy celá řada sportovních a zdravotních funkcí. Například Health Snapshot vytvoří během 2minutového záznamu komplexní zprávu o vašem srdečním tepu, jeho variabilitě, okysličení krve, dýchání, ale i zátěži organismu, Body Battery pak určí, jak se dokážete vypořádat se zátěží, zda dostatečně spíte, jak často se přetěžujete a další aspekty, které následně vyobrazí v číslech. Pulzní oxymetr zase zjistí, jak vaše tělo dokáže vstřebávat kyslík, samozřejmostí je sledování spánku včetně fází.

Hodinky jsou stále poměrně drahé, ale pokud hledáte ideálního parťáka na sport a zároveň chcete monitorovat vaše tělo co možná nejpodrobněji a oceníte dlouhou výdrž, nyní je ideální příležitost ke koupi.

Cena: 16 191 Kč

Jaký máte názor na hodinky od Garminu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)