TOPlist

Garmin má nové hodinky Bounce pro děti. Mají i LTE

Garmin Bounce chytré hodinky pro děti LTE

Společnost Garmin oficiálně uvedla na americký trh nové hodinky Bounce, které jsou určeny přímo pro děti. V aktuální nabídce jde již o třetí wearables produkt s tímto zaměřením, nicméně poprvé mu výrobce říká „watch“ a nikoli „tracker“ jako u modelů Vivofit jr. 2 a 3. A odpovídají tomu i některé vylepšené specifikace. Nové zařízení má například možnost využít LTE konektivitu, i když je podmíněna měsíčním poplatkem 10 dolarů (cca 230 Kč).

Garmin Bounce dále nabídnou čtvercový 1.3″ displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, až dvoudenní výdrž, odolnost 5 ATM, monitoring spánku, vlastní GPS modul i akcelerometr a řadu pohybových režimů, z nichž některé jsou opět určené vyloženě dětem. Například 60minutové výzvy a související systém odměn. V hodinkách jsou také hry, tichý režim pro čas výuky nebo upomínky.

Garmin Bounce | Kids LTE-connected Smartwatch

Garmin Bounce | Kids LTE-connected Smartwatch

Mezi funkce, které jsou rovněž závislé na zmíněném předplatném, patří okamžitá lokalizace hodinek, živé sledování pohybu nebo upozornění na opuštění zvolené oblasti. V USA se Garmin Bounce prodávají za 150 dolarů, což je asi 3 500 Kč. K dispozici jsou tři barvy.

Co by za vás měly umět hodinky pro děti?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)