TOPlist

Máte radost? S Galaxy Watch6 Pro se má vrátit ikonický prvek

galaxy-watch6-pro-otocna-luneta-tip

Když se řekne Samsung Galaxy Watch, velkému množství lidí se jako první vybaví ikonická otočná luneta, která na hodinkách vlajkové série nejen chrání, ale poskytuje zajímavý způsob ovládání. K velkému překvapení fanoušků a nejspíš i konkurentů se Samsung vloni této vychytávky vzdal, když řada Galaxy Watch5 namísto hmatatelného otočného kroužku měla na povrchu kroužek dotykový. Řešení to nebylo úplně zlé, ale přece jen se mluvilo o citlivé ztrátě identity. Tu nejspíš mohou znovu nalézt a obnovit hodinky Galaxy Watch6 Pro.

Tipér SuperRoader tvrdí, že korejská firma i letos představí své prémiové chytré hodinky v klasické a Pro verzi. Oproti těm loňským prý ale dostane model Galaxy Watch6 Pro znovu otočnou lunetu a naváže tak na Galaxy Watch4 Classic. Pokud se společnosti podaří tento prvek vrátit a současně hodinkám zůstane příjemně vylepšená výdrž na jedno nabití, spousty zájemců budou nadšené. Otočná luneta pochopitelně měla i odpůrce, nicméně pro ně jsou pak k dispozici další varianty.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

jak moc je pro vás důležitá otočná luneta u Samsung hodinek?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)