Ciferníky z Galaxy Watch5 jdou instalovat do staršího modelu

Samsung Galaxy Watch5 Galaxy Watch4 ciferníky instalace

Společnost Samsung před pár dny oznámila v balíku několika produktů mimo jiné i nové chytré hodinky série Galaxy Watch5. Oproti starší generaci pochopitelně nabídnou několik nových či vylepšených funkcí, lépe odladěný systém a také pár hardwarových pokroků (už máme první dojmy). Jak už je zvykem, mezi novinky patří také několik na míru vytvořených ciferníků. Člen komunity XDA Developers jménem niff2005 si dal tu práci a všechny ciferníky z Galaxy Watch5 extrahoval a nabídl ke stažení a instalaci do starších Galaxy Watch4.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Než budete nadšeně jásat a stahovat, je potřeba zmínit několik zádrhelů. Tím prvním je, že pro instalaci je nutné použít režim ladění (ADB), takže není úplně pro každého. Možná do tohoto článku časem přidám podrobný návod, pokud bude v komentářích zájem.

Druhé omezení spočívá v tom, že některé ciferníky z Galaxy Watch5 již existují ve předchozím modelu ve starší verzi. Tyto se ukazují jako nefunkční a je škoda, že jde zrovna o ty, které jsou interaktivní. Kompletní balík ke stažení každopádně najdete na fóru XDA, pokud se rovnou chcete do instalace pustit.

Jak dlouho jste vybírali váš současný ciferník do hodinek?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)