Do Evropy míří listopadová aktualizace Galaxy Watch4. Co nového přináší?

galaxy watch4 listopadová aktualizace

Samsung se o podporu chytrých hodinek Galaxy Watch4 stará příkladně. Od doby, co jsme se dočkali jejich představení vyšlo hned několik důležitých aktualizací a před týdnem se v Jižní Koreji ukázala další. Nyní se však začíná konečně objevovat také v Evropě, konkrétně v Německu a Nizozemí, takže je nejvyšší čas ji zkontrolovat manuálně, pokud ji ještě nemáte dostupnou.

Listopadová aktualizace pro Galaxy Watch4

Listopadová aktualizace je nyní dostupná na hodinkách Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic. Je však možné, že ji budete mít dostupnou v době čtení článku i vy. Můžeme se těšit na nové ciferníky nebo zálohu, kdy jsou si hodinky schopné zapamatovat nastavení již předinstalovaných ciferníků při aktualizaci hodinek nebo jejich resetování a následné připojení k jinému telefonu.

Samsung Galaxy Watch 4 review: gone Google

Samsung Galaxy Watch 4 review: gone Google

V aplikaci Samsung Health nově naleznete funkci citlivosti pro detekci pádu a vylepšený algoritmus pro měření srdečního tepu. Rovněž můžeme počítat s listopadovými bezpečnostními záplatami pro Wear OS.

Už jste novou aktualizaci dostali?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)