TOPlist

Žádná nabíječka a sluchátka v balení Galaxy S30? Samsung následuje Apple

Galaxy S30 nabíječka sluchátka

Nové zvěsti naznačují, že Samsung možná přestane přibalovat k telefonům nabíječku a sluchátka dříve, než jsme čekali. Zdá se, že Apple tak nezůstane s touto ekologickou iniciativou dlouho osamocen. Co zůstane v balení budoucího Samsungu Galaxy S30?

První zprávy o tom, že Samsung zvažuje ukončit přibalování nabíječky a sluchátek pochází už z letošního července. Tyto zprávy teď potvrzují další zdroje. Nemusí tak jít jen o reakci na představení iPhonu 12, ale nový trend v odvětví spotřební elektroniky. Na rozdíl od Apple ale tento krok u Samsungu možná zákazníky zamrzí. Firma totiž k modelům jako Galaxy S20 přibaluje výkonnou nabíječku a sluchátka od AKG (audio firma, kterou Samsung před časem koupil).

Reálně tak hrozí, že zákazníci v balení Galaxy S30 najdou jen nabíjecí kabel a nástroj na vytažení šuplíku SIM karty. Samsung naštěstí často k předobjednávkám svých vlajkových lodí přibaluje bezdrátová sluchátka řady Galaxy Buds. Případně je možné zakoupit je ve výhodném balíčku. Takové štěstí uživatelé Apple iPhonu 12 nemají.

Co si myslíte o konci příslušenství u telefonů?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)