Galaxy S20 a Pixely od Googlu dostávají červencové bezpečnostní záplaty

s20 červencové bezpečnostní záplaty

Dnes je první červencové pondělí a to znamená jednu věc – Google začal odesílat nové aktualizace do svých telefonů a kromě něj učinil stejnou věc také Samsung. Galaxy S20 a Pixely od Googlu tak dostávají červencové bezpečnostní záplaty. Zatímco u Pixelů se jedná pouze o bezpečnostní aktualizace, u Samsungu se dočkáme i vylepšení výkonu fotoaparátu.

S20 a Pixely dostávají červencové bezpečnostní záplaty

Jako vždy může pár dní trvat, než se dostanou ke všem uživatelům. Co se týče Pixelů, číslo označení je QQ3A.200705.002. Čekat je můžeme na Pixelech 2 a novějších. Samsung taktéž rozšiřuje bezpečnostní aktualizace na své telefony a aktuálně se to týká vlajkových lodí z řady Galaxy S20. V USA se jedná o označení G98xU1UES1ATFB, v Evropě pak G98xxXXU3ATFG.

U amerických modelů není žádný changelog, ovšem u evropských verzí s čipsetem Exynos se dočkáváme lepšího výkonu fotoaparátu. Samsungu se tak zřejmě konečně p+qwodařilo vylepšit problémový fotoaparát a to zejména u Galaxy S20 Ultra 5G modelu.

Už máte červencové záplaty na svém telefonu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)