Unikají originální obaly od Galaxy S20. Vypadají skvěle

galaxy s20 kryt pouzdro obal

O Galaxy S20 toho víme tolik, že nás při oficiálním představení snad nic nepřekvapí. Nyní však unikají originální obaly klasického Galaxy S20, které potvrzují jak design, tak spekulaci o tom, že bude opravdu z čeho vybírat. Samsung si připravil kryty v několika zajímavých barvách, takže pokud vám telefon slouží zároveň jako módní doplněk, rozhodně bude z čeho vybírat. Pojďme se na ně podívat.

Jedním z nejzajímavějších obalů je ten, který simuluje noční oblohu. Jednotlivé hvězdy jsou totiž LED diody a rozsvítí se, pokud vám přijde vámi nastavená notifikace. Pak jsou tu praktické kryty, které poslouží zároveň jako malý stojánek. To je přímo ideální, pokud často sledujete videa (sám jsem jeden takový obal měl, a ač jsem byl ze začátku skeptický, časem jsem se do něj zamiloval).

Dalšími obaly jsou ty, které mají na pravé straně proužek, který zobrazuje jak hodiny, tak notifikace. To můžeme znát už z řady Galaxy S10, ostatně jde o jedno z nejoblíbenějších pouzder, takže Samsung vsadil na jistotu. Zobrazené obaly se konkrétně týkají základní varianty Galaxy S20, ale dá se předpokládat, že pro Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra budou obaly stejné. Ceny mají začínat na 25 dolarech, tedy asi 550 korunách bez daně a končit mají na 50 dolarech, tedy přibližně 1 100 korunách bez daně. Nejdražším krytem má být pak právě ten, který simuluje noční oblohu.

Jak se vám líbí originální obaly Galaxy S20?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)