Samsung Galaxy S20 brzy dostane Android 11

samsung galaxy s20 nová aktualizace

Samsung vydal betu One UI 3.0 na Galaxy S20 již před nějakým časem, ovšem brzy může na tyto telefony dorazit i stabilní verze systému Android 11. Klasický model Galaxy S20 s tímto systémem totiž získal certifikaci na Wi-Fi Alliance. To značí brzký příchod nového systému.

Samsung Galaxy S20 brzy dostane Android 11

Web SamMobile inforuje, že na Wi-Fi Alliance byla certifikována jako 4G, tak i 5G verze Galaxy S20. Databáze říká, že zahrnuje jako modely pro USA, tak i pro globální trh. Modely Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra sice mají betu nového systému také dostupnou, ovšem na Wi-Fi Alliance se zatím certifikace neobjevila, takže na tyto modely dorazí systém zřejmě o něco později.

Galaxy S20 Android 11

Pro všechny uživatele se jedná tedy o skvělou zprávu. Zanedlouho by se měl nového systému dočkat také Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra, následovat pak mají loňské vlajkové lodě. Pokud chcete vyzkoušet beta verzi, máme pro vás připravený návod.

Jak se těšíte na nový systém?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)