Galaxy S10 dostává aktualizaci na Android 10 v České republice

samsung galaxy s10 android 10 cr

Před týdnem jsme vás informovali o tom, že Galaxy S10 začíná pomalu dostávat aktualizaci na nejnovější systém Android 10. Ta byla dostupná ve větších zemích jako je USA, Německo či Jižní Korea. V České republice se měla aktualizace původně objevit až příští rok v lednu, ovšem Samsung si pospíšil a kromě nás je aktualizace dostupná také na Slovensku.

Aktualizaci je možné si stáhnout klasicky přes Nastavení > Aktualizace softwaru. Jelikož vyšla ostrá verze Androidu 10 na Galaxy S10, může se Samsung soustředit na testování některých starších modelů jako například Galaxy S9 či Galaxy Note 9. Nadstavba One UI 2.0 přichází s několika zajímavými funkcemi.

Můžeme zmínit například tmavý režim, který se nově dostal také na zamykací obrazovku, na které lze automaticky upravovat jas. Nechybí samozřejmě ani nová gesta či nový správce souborů.

Máte už dostupný Android 10 na Galaxy S10?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)