Galaxy Note 8 a 9 dostávají červencové bezpečnostní záplaty

Note 8 červencové bezpečnostní záplaty

Aktuálně se Samsung soustředí primárně na představení Galaxy Note 20 a celou událost Galaxy Unpacked, přesto rozesílá bezpečnostní aktualizace na své starší telefony. Galaxy Note 8 a Note 9 totiž dostávají červencové bezpečnostní záplaty.

Galaxy Note 8 je již tři roky starý model, takže nikoho nepřekvapí, že se jedná pouze o aktualizaci zabezpečení a žádné novinky nepřináší. Červencové záplaty opravují 4 chyby v systému Android a 17 chyb, které Samsung objevil ve svém softwaru. Opravena byla taktéž chyba, která způsobovala restart telefonu při nastavení určité tapety.

U Galaxy Note 8 se aktualizace označuje jako N950FXXSCDTF1, u Note 9 pak jako N960FXXS6ETG1. Ta kromě všech výše zmíněných chyb opravuje také možnost neoprávněného přístupu na SD kartu u některých aplikací. Obě dvě aktualizace jsou dostupné v Německu, Argentině a Švýcarsku. Pokud ji máte dostupnou i vy, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte červencové bezpečnostní záplaty na Note 8 či 9?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)