Galaxy Note 10 na oficiálních snímcích. Je libo růžová?

samsung galaxy note 10

Přesně za týden, sedmého srpna má dojít k oficiálnímu představení dvou nových telefonů od Samsungu. Bude se jednat o základní Galaxy Note 10 a také jeho Plus variantu. O obou dvou telefonech jsme vám v toho v posledních měsících přinesli opravdu dost, ovšem nyní vypluly na povrch oficiální snímky nové barevné varianty.

Do dnešního dne totiž bylo známo, že Samsung představí své modely v černé, stříbrné, modré, zelené a fialové barvě. Vypadá to však, že Samsung nezapomíná ani na ženy, které se stále častěji objevují v manažerských, či jiných pracovních segmentech. Připravil si pro ně tak růžovou variantu se stejně barevným perem S Pen. Dle serveru WinFuture.de jde dokonce o oficiální snímky, které budou zanedlouho plnit veškeré technologické weby, nikoliv o rendery. Galaxy Note 10 Pink se nemá nijak jinak lišit od svých jinak barevných bratrů, ovšem možná dorazí jen na vybrané trhy. Mezi ty se řadí především Čína, USA a Německo. Pokud tak budete mít zájem o tuto barevnou variantu, budete si dost možná muset zajet za hranice.

Jak se vám líbí nové podání Galaxy Note 10?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)