Inbox bude “žít” dále: Google funkce integruje do Gmailu

inbox gmail nove funkce

Google v minulém roce oznámil konec služby a aplikace Inbox, což byla alternativa k emailovému klientu Gmail. Konec Inboxu je plánovaný na březen 2019. Ihned po oznámení přišla vlna nevole ze strany uživatelů. Nakonec to ale vypadá, že ukončení Inboxu nebude tak hořké. Google totiž funkce integruje do Gmailu.

Funkce Inboxu budou zanedlouho i v Gmailu

O nových funkcí jsme se dozvěděli ze screenshotu, který byl uploadnout na reddit. Jeden z uživatelů se dostal k interní verzi Gmailu, na které se zrovna pracuje. Z něj můžeme vidět hned několik funkcí, které jsou v Inboxu. Google při oznámení konce Inboxu nikdy neprozradil, jaké přesně funkce budou integrovány do Gmailu.

funkce inboxu v gmailu

Z nového screenshotu můžeme vidět automatické složky pro různé druhy emailů, možnost vytvořit připomínky. Ty se zároveň můžou zobrazovat v úvodu domovské obrazovky Gmailu. Další funkce, která jde vidět, je možnost označit všechny emaily jako přečtené pomocí jednoho tlačítka. Podle uživatele, který screenshot zveřejnil, jsou funkce poměrně daleko od dokončení a pravděpodobně představení přijde konferenci na Google I/O v květnu. Některé funkce z Inboxu už v Gmailu jsou. A to třeba inteligentní odpovědi nebo možnost odložení emailů.

Gmail
Gmail
Inbox by Gmail
Inbox by Gmail

Jaká funkce z Inboxu vám v Gmailu chybí nejvíce?

Zdroje: reddit.com, Smashicons

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)